Залізничні квитки на потяг №026О ОДЕСА-ГОЛОВНА - КВАСИ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → КВАСИ

Потяг № 026О

Переглянути зворотній напрямок
КВАСИ ОДЕСА-ГОЛОВНА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 026О

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА18:26:0018:26:0000:00:000 км
РОЗДІЛЬНА 119:31:0019:29:0000:02:0073 км
ПОДІЛЬСЬК21:18:0021:03:0000:15:00188 км
РУДНИЦЯ22:33:0022:31:0000:02:00268 км
ВАПНЯРКА23:16:0023:14:0000:02:00306 км
РАХНИ23:54:0023:52:0000:02:00346 км
ЖМЕРИНКА00:53:0000:30:0000:23:00387 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ02:26:0002:21:0000:05:00486 км
ВОЛОЧИСЬК03:22:0003:20:0000:02:00548 км
ПІДВОЛОЧИСЬК03:32:0003:30:0000:02:00554 км
ТЕРНОПІЛЬ04:22:0004:17:0000:05:00605 км
ЗЛОЧІВ05:23:0005:21:0000:02:00669 км
КРАСНЕ05:50:0005:48:0000:02:00695 км
ЛЬВІВ07:07:0006:33:0000:34:00746 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК10:01:0009:41:0000:20:00887 км
ЯРЕМЧЕ11:46:0011:36:0000:10:00949 км
ТАТАРІВ12:20:0012:18:0000:02:00969 км
ВОРОХТА12:41:0012:34:0000:07:00975 км
ЯСИНЯ13:27:0013:22:0000:05:00998 км
КВАСИ13:47:0013:45:0000:02:001011 км

Маршрут потяга 026О

Характеристики потяга 026О

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 026О відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 18:26 і прибуває в кінцеву станцію КВАСИ о 13:45. Повний час потягу в дорозі - 25:03, за який він долає 1011 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.