Залізничні квитки на потяг №026Л ЯРЕМЧЕ - ОДЕСА-ГОЛОВНА - PROIZD.UA

Інформація про потяг ЯРЕМЧЕ → ОДЕСА-ГОЛОВНА

Потяг № 026Л

Переглянути зворотній напрямок
ОДЕСА-ГОЛОВНА ЯРЕМЧЕ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 026Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ЯРЕМЧЕ18:43:0018:43:0000:00:000 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК20:22:0020:02:0000:20:0062 км
ЛЬВІВ23:28:0022:57:0000:31:00203 км
КРАСНЕ00:10:0000:08:0000:02:00254 км
ЗЛОЧІВ00:34:0000:32:0000:02:00280 км
ТЕРНОПІЛЬ01:34:0001:29:0000:05:00344 км
ПІДВОЛОЧИСЬК02:25:0002:23:0000:02:00395 км
ВОЛОЧИСЬК02:36:0002:34:0000:02:00401 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ03:34:0003:29:0000:05:00463 км
ЖМЕРИНКА05:20:0005:00:0000:20:00562 км
РАХНИ06:01:0005:59:0000:02:00603 км
ВАПНЯРКА06:35:0006:33:0000:02:00643 км
РУДНИЦЯ07:06:0007:04:0000:02:00681 км
ПОДІЛЬСЬК08:38:0008:18:0000:20:00761 км
РОЗДІЛЬНА 110:11:0010:09:0000:02:00876 км
ОДЕСА-ГОЛОВНА11:15:0011:15:0000:00:00949 км

Маршрут потяга 026Л

Характеристики потяга 026Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 026Л відправляється з початкової станції ЯРЕМЧЕ о 18:43 і прибуває в кінцеву станцію ОДЕСА-ГОЛОВНА о 11:15. Повний час потягу в дорозі - 11:47, за який він долає 949 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 16.