Залізничні квитки на потяг №026К РАХІВ - ОДЕСА-ГОЛОВНА - PROIZD.UA

Інформація про потяг РАХІВ → ОДЕСА-ГОЛОВНА

Потяг № 026К

Переглянути зворотній напрямок
ОДЕСА-ГОЛОВНА РАХІВ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 026К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
РАХІВ16:20:0016:20:0000:00:000 км
ЯСИНЯ17:14:0017:12:0000:02:0027 км
ВОРОХТА18:01:0017:59:0000:02:0050 км
ТАТАРІВ18:15:0018:13:0000:02:0056 км
ЯРЕМЧЕ18:43:0018:41:0000:02:0076 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК20:22:0020:02:0000:20:00138 км
ЛЬВІВ23:28:0022:57:0000:31:00279 км
КРАСНЕ00:10:0000:08:0000:02:00330 км
ЗЛОЧІВ00:34:0000:32:0000:02:00356 км
ТЕРНОПІЛЬ01:34:0001:29:0000:05:00420 км
ПІДВОЛОЧИСЬК02:25:0002:23:0000:02:00471 км
ВОЛОЧИСЬК02:36:0002:34:0000:02:00477 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ03:34:0003:29:0000:05:00539 км
ЖМЕРИНКА05:20:0005:00:0000:20:00638 км
РАХНИ06:01:0005:59:0000:02:00679 км
ВАПНЯРКА06:35:0006:33:0000:02:00719 км
РУДНИЦЯ07:06:0007:04:0000:02:00757 км
ПОДІЛЬСЬК08:38:0008:18:0000:20:00837 км
РОЗДІЛЬНА 110:11:0010:09:0000:02:00952 км
ОДЕСА-ГОЛОВНА11:15:0011:15:0000:00:001025 км

Маршрут потяга 026К

Характеристики потяга 026К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 026К відправляється з початкової станції РАХІВ о 16:20 і прибуває в кінцеву станцію ОДЕСА-ГОЛОВНА о 11:15. Повний час потягу в дорозі - 11:47, за який він долає 1025 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 20.