Залізничні квитки на потяг №024Ш ОДЕСА-ГОЛОВНА - МОСКВА КИЕВСКАЯ - PROIZD.UA

Інформація про потяг ОДЕСА-ГОЛОВНА → МОСКВА КИЕВСКАЯ

Потяг № 024Ш

Переглянути зворотній напрямок
МОСКВА КИЕВСКАЯ ОДЕСА-ГОЛОВНА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 024Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ОДЕСА-ГОЛОВНА15:13:0015:13:0000:00:000 км
РОЗДІЛЬНА 116:17:0016:15:0000:02:0073 км
ПОДІЛЬСЬК17:49:0017:43:0000:06:00188 км
СЛОБІДКА18:16:0018:14:0000:02:00214 км
КОДИМА18:42:0018:40:0000:02:00243 км
РУДНИЦЯ19:04:0019:02:0000:02:00268 км
ВАПНЯРКА19:37:0019:35:0000:02:00306 км
ЯРОШЕНКА20:26:0020:24:0000:02:00367 км
ЖМЕРИНКА21:04:0020:44:0000:20:00387 км
ВІННИЦЯ21:52:0021:48:0000:04:00434 км
КОЗЯТИН-122:45:0022:43:0000:02:00498 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ01:06:0000:46:0000:20:00655 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ03:17:0003:15:0000:02:00851 км
КОНОТОП04:08:0003:38:0000:30:00876 км
СУЗЕМКА07:56:0007:06:0000:50:001023 км
БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ09:50:0009:35:0000:15:001140 км
СУХИНИЧИ-ГЛАВНЫЕ11:49:0011:19:0000:30:001266 км
КАЛУГА 212:46:0012:44:0000:02:001345 км
МОСКВА КИЕВСКАЯ15:14:0015:14:0000:00:001527 км

Маршрут потяга 024Ш

Характеристики потяга 024Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 024Ш відправляється з початкової станції ОДЕСА-ГОЛОВНА о 15:13 і прибуває в кінцеву станцію МОСКВА КИЕВСКАЯ о 15:14. Повний час потягу в дорозі - 38:08, за який він долає 1527 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 19.