Залізничні квитки на потяг №023М МОСКВА КИЕВСКАЯ - ОДЕСА-ГОЛОВНА - PROIZD.UA

Інформація про потяг МОСКВА КИЕВСКАЯ → ОДЕСА-ГОЛОВНА

Потяг № 023М

Переглянути зворотній напрямок
ОДЕСА-ГОЛОВНА МОСКВА КИЕВСКАЯ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 023М

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
МОСКВА КИЕВСКАЯ20:59:0020:59:0000:00:000 км
КАЛУГА 223:40:0023:38:0000:02:00182 км
СУХИНИЧИ-ГЛАВНЫЕ01:02:0000:36:0000:26:00261 км
БРЯНСК ОРЛОВСКИЙ03:22:0002:32:0000:50:00387 км
КОНОТОП05:58:0005:28:0000:30:00651 км
БАХМАЧ-ПАСАЖИРСЬКИЙ06:23:0006:21:0000:02:00676 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ09:15:0008:41:0000:34:00872 км
КОЗЯТИН-111:32:0011:30:0000:02:001029 км
ВІННИЦЯ12:29:0012:24:0000:05:001093 км
ЖМЕРИНКА13:35:0013:15:0000:20:001140 км
ЯРОШЕНКА13:59:0013:57:0000:02:001160 км
ВАПНЯРКА14:49:0014:47:0000:02:001221 км
РУДНИЦЯ15:17:0015:15:0000:02:001259 км
КОДИМА15:38:0015:36:0000:02:001284 км
СЛОБІДКА16:06:0016:04:0000:02:001313 км
ПОДІЛЬСЬК16:32:0016:30:0000:02:001339 км
РОЗДІЛЬНА 118:01:0017:59:0000:02:001454 км
ОДЕСА-ГОЛОВНА19:10:0019:10:0000:00:001527 км

Маршрут потяга 023М

Характеристики потяга 023М

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 023М відправляється з початкової станції МОСКВА КИЕВСКАЯ о 20:59 і прибуває в кінцеву станцію ОДЕСА-ГОЛОВНА о 19:10. Повний час потягу в дорозі - 33:55, за який він долає 1527 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 18.