Залізничні квитки на потяг №017Ш УЖГОРОД - ЛУБНИ - PROIZD.UA

Інформація про потяг УЖГОРОД → ЛУБНИ

Потяг № 017Ш

Переглянути зворотній напрямок
ЛУБНИ УЖГОРОД
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 017Ш

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
УЖГОРОД13:20:0013:20:0000:00:000 км
БАТЬОВО14:11:0014:08:0000:03:0038 км
МУКАЧЕВЕ14:52:0014:47:0000:05:0063 км
СВАЛЯВА15:21:0015:19:0000:02:0090 км
ВОЛОВЕЦЬ15:55:0015:53:0000:02:00118 км
СЛАВСЬКЕ16:39:0016:37:0000:02:00149 км
СТРИЙ17:38:0017:36:0000:02:00213 км
ЛЬВІВ19:04:0018:44:0000:20:00288 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ01:52:0001:32:0000:20:00860 км
ЛУБНИ04:02:0004:00:0000:02:001052 км

Маршрут потяга 017Ш

Характеристики потяга 017Ш

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкісний
Електронний квиток
Ні
DIESEL
Потяг № 017Ш відправляється з початкової станції УЖГОРОД о 13:20 і прибуває в кінцеву станцію ЛУБНИ о 04:00. Повний час потягу в дорозі - 06:28, за який він долає 1052 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 10.