Залізничні квитки на потяг №017Л УЖГОРОД - ХАРКІВ-ПАС - PROIZD.UA

Інформація про потяг УЖГОРОД → ХАРКІВ-ПАС

Потяг № 017Л

Переглянути зворотній напрямок
ХАРКІВ-ПАС УЖГОРОД
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 017Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
УЖГОРОД13:20:0013:20:0000:00:000 км
БАТЬОВО14:11:0014:08:0000:03:0038 км
МУКАЧЕВЕ14:52:0014:47:0000:05:0063 км
СВАЛЯВА15:21:0015:19:0000:02:0090 км
ВОЛОВЕЦЬ15:55:0015:53:0000:02:00118 км
СЛАВСЬКЕ16:39:0016:37:0000:02:00149 км
СТРИЙ17:38:0017:36:0000:02:00213 км
ЛЬВІВ19:04:0018:44:0000:20:00288 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ01:52:0001:32:0000:20:00860 км
МИРГОРОД04:50:0004:48:0000:02:001108 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА06:22:0006:02:0000:20:001195 км
ХАРКІВ-ПАС08:35:0008:35:0000:00:001349 км

Маршрут потяга 017Л

Характеристики потяга 017Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Ні
DIESEL
Потяг № 017Л відправляється з початкової станції УЖГОРОД о 13:20 і прибуває в кінцеву станцію ХАРКІВ-ПАС о 08:35. Повний час потягу в дорозі - 06:43, за який він долає 1349 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 12.