Залізничні квитки на потяг №017К ХАРКІВ-ПАС - УЖГОРОД - PROIZD.UA

Інформація про потяг ХАРКІВ-ПАС → УЖГОРОД

Потяг № 017К

Переглянути зворотній напрямок
УЖГОРОД ХАРКІВ-ПАС
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 017К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ХАРКІВ-ПАС15:12:0015:12:0000:00:000 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА17:34:0017:14:0000:20:00154 км
МИРГОРОД18:41:0018:40:0000:01:00241 км
ЛУБНИ19:37:0019:27:0000:10:00297 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ22:04:0021:44:0000:20:00489 км
ЛЬВІВ05:14:0004:48:0000:26:001062 км
СТРИЙ06:17:0006:15:0000:02:001137 км
СЛАВСЬКЕ07:16:0007:14:0000:02:001201 км
ВОЛОВЕЦЬ08:05:0008:03:0000:02:001232 км
СВАЛЯВА08:37:0008:35:0000:02:001260 км
МУКАЧЕВЕ09:08:0009:03:0000:05:001287 км
БАТЬОВО09:41:0009:39:0000:02:001312 км
УЖГОРОД10:30:0010:30:0000:00:001350 км

Маршрут потяга 017К

Характеристики потяга 017К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкісний
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 017К відправляється з початкової станції ХАРКІВ-ПАС о 15:12 і прибуває в кінцеву станцію УЖГОРОД о 10:30. Повний час потягу в дорозі - 06:32, за який він долає 1350 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 13.