Залізничні квитки на потяг №013Л САМБІР - КРИВИН - PROIZD.UA

Інформація про потяг САМБІР → КРИВИН

Потяг № 013Л

Переглянути зворотній напрямок
КРИВИН САМБІР
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 013Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
САМБІР23:58:0023:56:0000:-2:00369 км
ЛЬВІВ01:38:0001:15:0000:-23:00447 км
БРОДИ02:52:0002:50:0000:-2:00540 км
РАДИВИЛІВ03:04:0003:02:0000:-2:00550 км
ДУБНО03:37:0003:35:0000:-2:00599 км
ЗДОЛБУНІВ04:43:0004:10:0000:-33:00642 км
ОСТРОГ05:08:0005:06:0000:-2:00663 км
КРИВИН05:24:0005:22:0000:-2:00680 км

Маршрут потяга 013Л

Характеристики потяга 013Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 013Л відправляється з початкової станції САМБІР о 23:58 і прибуває в кінцеву станцію КРИВИН о 05:22. Повний час потягу в дорозі - 05:24, за який він долає 680 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 8.