Залізничні квитки на потяг №013Л СОЛОТВИНО 1 - КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - PROIZD.UA

Інформація про потяг СОЛОТВИНО 1 → КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ

Потяг № 013Л

Переглянути зворотній напрямок
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ СОЛОТВИНО 1
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 013Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
СОЛОТВИНО 116:27:0016:27:0000:00:000 км
ТЕРЕСВА17:07:0017:05:0000:02:0018 км
ТЯЧІВ17:25:0017:23:0000:02:0027 км
БУШТИНА17:40:0017:38:0000:02:0035 км
ХУСТ18:04:0018:02:0000:02:0054 км
КОРОЛЕВО18:30:0018:27:0000:03:0070 км
ВИНОГРАДІВ-ЗАКАРПАТСЬК18:47:0018:45:0000:02:0078 км
БОРЖАВА19:17:0019:15:0000:02:00103 км
БЕРЕГОВЕ19:31:0019:29:0000:02:00112 км
КОСИНИ19:48:0019:46:0000:02:00128 км
БАТЬОВО20:05:0020:03:0000:02:00138 км
ЧОП20:56:0020:26:0000:30:00154 км
УЖГОРОД21:26:0021:20:0000:06:00176 км
СЯНКИ23:59:0023:50:0000:09:00279 км
ТУРКА00:32:0000:30:0000:02:00304 км
ЛЬВІВ03:46:0003:23:0000:23:00447 км
ТЕРНОПІЛЬ05:49:0005:40:0000:09:00588 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ07:47:0007:42:0000:05:00707 км
ЖМЕРИНКА09:36:0009:15:0000:21:00806 км
ВІННИЦЯ10:36:0010:20:0000:16:00853 км
КОЗЯТИН-111:36:0011:34:0000:02:00917 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ13:44:0013:44:0000:00:001074 км

Маршрут потяга 013Л

Характеристики потяга 013Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 013Л відправляється з початкової станції СОЛОТВИНО 1 о 16:27 і прибуває в кінцеву станцію КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 13:44. Повний час потягу в дорозі - 06:10, за який він долає 1074 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 22.