Залізничні квитки на потяг №013Л БЕРЕГОВЕ - ФАСТІВ 1 - PROIZD.UA

Інформація про потяг БЕРЕГОВЕ → ФАСТІВ 1

Потяг № 013Л

Переглянути зворотній напрямок
ФАСТІВ 1 БЕРЕГОВЕ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 013Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
БЕРЕГОВЕ19:31:0019:29:0000:02:00112 км
КОСИНИ19:48:0019:46:0000:02:00128 км
БАТЬОВО20:05:0020:03:0000:02:00138 км
ЧОП20:56:0020:26:0000:30:00154 км
УЖГОРОД21:39:0021:21:0000:18:00176 км
ПЕРЕЧИН22:10:0022:08:0000:02:00197 км
СЯНКИ00:20:0000:12:0000:08:00279 км
ТУРКА00:53:0000:51:0000:02:00304 км
САМБІР02:14:0002:11:0000:03:00369 км
ЛЬВІВ04:03:0003:40:0000:23:00447 км
ТЕРНОПІЛЬ06:20:0006:16:0000:04:00588 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ09:03:0008:47:0000:16:00707 км
ВІННИЦЯ11:10:0011:05:0000:05:00853 км
КОЗЯТИН-112:02:0012:00:0000:02:00917 км
ФАСТІВ 113:16:0013:14:0000:02:001010 км

Маршрут потяга 013Л

Характеристики потяга 013Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 013Л відправляється з початкової станції БЕРЕГОВЕ о 19:31 і прибуває в кінцеву станцію ФАСТІВ 1 о 13:14. Повний час потягу в дорозі - 06:44, за який він долає 1010 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 15.