Залізничні квитки на потяг №013К ФАСТІВ 1 - ВИНОГРАДІВ-ЗАКАРПАТСЬК - PROIZD.UA

Інформація про потяг ФАСТІВ 1 → ВИНОГРАДІВ-ЗАКАРПАТСЬК

Потяг № 013К

Переглянути зворотній напрямок
ВИНОГРАДІВ-ЗАКАРПАТСЬК ФАСТІВ 1
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 013К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ФАСТІВ 117:43:0017:41:0000:02:0064 км
КОЗЯТИН-119:13:0018:57:0000:16:00157 км
ВІННИЦЯ20:11:0020:08:0000:03:00221 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ22:34:0022:17:0000:17:00367 км
ТЕРНОПІЛЬ00:32:0000:27:0000:05:00486 км
ЛЬВІВ02:52:0002:26:0000:26:00627 км
САМБІР04:06:0004:03:0000:03:00705 км
ТУРКА05:31:0005:27:0000:04:00770 км
СЯНКИ06:12:0006:04:0000:08:00795 км
ПЕРЕЧИН08:19:0008:17:0000:02:00877 км
УЖГОРОД08:57:0008:44:0000:13:00898 км
ЧОП09:49:0009:23:0000:26:00920 км
БАТЬОВО10:13:0010:11:0000:02:00936 км
КОСИНИ10:28:0010:26:0000:02:00946 км
БЕРЕГОВЕ10:47:0010:45:0000:02:00962 км
БОРЖАВА11:00:0010:58:0000:02:00971 км
ВИНОГРАДІВ-ЗАКАРПАТСЬК11:30:0011:28:0000:02:00996 км

Маршрут потяга 013К

Характеристики потяга 013К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 013К відправляється з початкової станції ФАСТІВ 1 о 17:43 і прибуває в кінцеву станцію ВИНОГРАДІВ-ЗАКАРПАТСЬК о 11:28. Повний час потягу в дорозі - 03:52, за який він долає 996 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 17.