Залізничні квитки на потяг №013К КРИВИН - САМБІР - PROIZD.UA

Інформація про потяг КРИВИН → САМБІР

Потяг № 013К

Переглянути зворотній напрямок
САМБІР КРИВИН
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 013К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КРИВИН22:28:0022:26:0000:-2:00333 км
ОСТРОГ22:47:0022:45:0000:-2:00350 км
ЗДОЛБУНІВ23:43:0023:09:0000:-34:00371 км
ДУБНО00:20:0000:18:0000:-2:00414 км
РАДИВИЛІВ00:55:0000:53:0000:-2:00463 км
БРОДИ01:07:0001:05:0000:-2:00473 км
ЛЬВІВ02:44:0002:18:0000:-26:00566 км
САМБІР04:02:0003:59:0000:-3:00644 км

Маршрут потяга 013К

Характеристики потяга 013К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 013К відправляється з початкової станції КРИВИН о 22:28 і прибуває в кінцеву станцію САМБІР о 03:59. Повний час потягу в дорозі - 05:31, за який він долає 644 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 8.