Залізничні квитки на потяг №013К КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - СОЛОТВИНО 1 - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → СОЛОТВИНО 1

Потяг № 013К

Переглянути зворотній напрямок
СОЛОТВИНО 1 КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 013К

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ16:41:0016:41:0000:00:000 км
КОЗЯТИН-118:50:0018:48:0000:02:00157 км
ВІННИЦЯ19:49:0019:46:0000:03:00221 км
ЖМЕРИНКА20:52:0020:32:0000:20:00268 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ22:34:0022:27:0000:07:00367 км
ТЕРНОПІЛЬ00:32:0000:27:0000:05:00486 км
ЛЬВІВ02:52:0002:26:0000:26:00627 км
ТУРКА05:31:0005:29:0000:02:00770 км
СЯНКИ06:14:0006:04:0000:10:00795 км
УЖГОРОД08:57:0008:51:0000:06:00898 км
ЧОП09:49:0009:23:0000:26:00920 км
БАТЬОВО10:13:0010:11:0000:02:00936 км
КОСИНИ10:28:0010:26:0000:02:00946 км
БЕРЕГОВЕ10:47:0010:45:0000:02:00962 км
БОРЖАВА11:00:0010:58:0000:02:00971 км
ВИНОГРАДІВ-ЗАКАРПАТСЬК11:30:0011:28:0000:02:00996 км
КОРОЛЕВО11:46:0011:43:0000:03:001004 км
ХУСТ12:10:0012:08:0000:02:001020 км
БУШТИНА12:32:0012:30:0000:02:001039 км
ТЯЧІВ12:46:0012:44:0000:02:001047 км
ТЕРЕСВА13:03:0013:01:0000:02:001056 км
СОЛОТВИНО 113:36:0013:36:0000:00:001074 км

Маршрут потяга 013К

Характеристики потяга 013К

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 013К відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 16:41 і прибуває в кінцеву станцію СОЛОТВИНО 1 о 13:36. Повний час потягу в дорозі - 09:45, за який він долає 1074 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 22.