Залізничні квитки на потяг №013Д КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ - ЧОП - PROIZD.UA

Інформація про потяг КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ → ЧОП

Потяг № 013Д

Переглянути зворотній напрямок
ЧОП КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 013Д

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ16:41:0016:41:0000:00:000 км
КОЗЯТИН-118:50:0018:48:0000:02:00157 км
ВІННИЦЯ19:49:0019:46:0000:03:00221 км
ЖМЕРИНКА20:52:0020:32:0000:20:00268 км
ХМЕЛЬНИЦЬКИЙ22:34:0022:27:0000:07:00367 км
ТЕРНОПІЛЬ00:32:0000:27:0000:05:00486 км
ЛЬВІВ02:52:0002:26:0000:26:00627 км
ТУРКА05:31:0005:29:0000:02:00770 км
СЯНКИ06:14:0006:04:0000:10:00795 км
УЖГОРОД08:57:0008:51:0000:06:00898 км
ЧОП11:35:0009:23:0002:12:00920 км

Маршрут потяга 013Д

Характеристики потяга 013Д

Модель
Звичайний
Швидкість
Пасажирський
Електронний квиток
Ні
0
Потяг № 013Д відправляється з початкової станції КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ о 16:41 і прибуває в кінцеву станцію ЧОП о 09:23. Повний час потягу в дорозі - 05:59, за який він долає 920 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 11.