Залізничні квитки на потяг №002Д КОСТЯНТИНІВКА - ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - PROIZD.UA

Інформація про потяг КОСТЯНТИНІВКА → ІВАНО-ФРАНКІВСЬК

Потяг № 002Д

Переглянути зворотній напрямок
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК КОСТЯНТИНІВКА
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 002Д

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
КОСТЯНТИНІВКА16:50:0016:50:0000:00:000 км
ДРУЖКІВКА17:06:0017:04:0000:02:0019 км
КРАМАТОРСЬК17:22:0017:16:0000:06:0030 км
СЛОВ'ЯНСЬКИЙ КУРОРТ17:48:0017:42:0000:06:0049 км
ЛИМАН18:09:0018:06:0000:03:0067 км
СВЯТОГІРСЬК18:41:0018:39:0000:02:0091 км
ІЗЮМ19:15:0019:13:0000:02:00116 км
ХАРКІВ-ПАС21:22:0021:01:0000:21:00252 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА23:51:0023:31:0000:20:00406 км
МИРГОРОД00:56:0000:54:0000:02:00493 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ04:00:0003:40:0000:20:00741 км
ЛЬВІВ10:42:0010:22:0000:20:001314 км
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК13:08:0013:08:0000:00:001455 км

Маршрут потяга 002Д

Характеристики потяга 002Д

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 002Д відправляється з початкової станції КОСТЯНТИНІВКА о 16:50 і прибуває в кінцеву станцію ІВАНО-ФРАНКІВСЬК о 13:08. Повний час потягу в дорозі - 01:46, за який він долає 1455 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 13.