Залізничні квитки на потяг №001Л ІВАНО-ФРАНКІВСЬК - КОСТЯНТИНІВКА - PROIZD.UA

Інформація про потяг ІВАНО-ФРАНКІВСЬК → КОСТЯНТИНІВКА

Потяг № 001Л

Переглянути зворотній напрямок
КОСТЯНТИНІВКА ІВАНО-ФРАНКІВСЬК
Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потяга 001Л

СтанціяВідправленняПрибуттяЗупинкаВідстань
ІВАНО-ФРАНКІВСЬК19:22:0019:22:0000:00:000 км
ЛЬВІВ21:57:0021:37:0000:20:00141 км
КИЇВ-ПАСАЖИРСЬКИЙ04:36:0004:16:0000:20:00713 км
МИРГОРОД07:27:0007:25:0000:02:00961 км
ПОЛТАВА КИЇВСЬКА09:00:0008:31:0000:29:001048 км
ХАРКІВ-ПАС11:37:0011:16:0000:21:001202 км
ІЗЮМ13:29:0013:27:0000:02:001338 км
СВЯТОГІРСЬК13:56:0013:54:0000:02:001363 км
ЛИМАН14:26:0014:24:0000:02:001387 км
СЛОВ'ЯНСЬКИЙ КУРОРТ14:52:0014:45:0000:07:001405 км
КРАМАТОРСЬК15:19:0015:14:0000:05:001424 км
ДРУЖКІВКА15:32:0015:29:0000:03:001435 км
КОСТЯНТИНІВКА15:55:0015:55:0000:00:001454 км

Маршрут потяга 001Л

Характеристики потяга 001Л

Модель
Звичайний
Швидкість
Швидкий
Електронний квиток
Так
DIESEL
Потяг № 001Л відправляється з початкової станції ІВАНО-ФРАНКІВСЬК о 19:22 і прибуває в кінцеву станцію КОСТЯНТИНІВКА о 15:55. Повний час потягу в дорозі - 02:15, за який він долає 1454 кілометрів. Маршрут пролягає через таку кількість станцій - 13.