Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Жмеринка-Подільська - PROIZD™. Купити залізничні квитки Жмеринка-Подільська онлайн.
Допомога онлайн

Станція Жмеринка-Подільська

Відкрито продаж квитків на новорічні свята

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
0
хв
138К
Гнівань Чугуїв
Чугуїв
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Жмеринка Подільська в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Жмеринка Подільська може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Жмеринка Подільська, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 1 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 1 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд прибуває на залізничний вокзал Жмеринка Подільська о , робить зупинку на 0 хвилин та відправляється в . Найбільш пізній прибуває о , робить зупинку на 0 хвилин і відправляється о . Середній час зупинки поїзда - приблизно 0 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Жмеринка Подільська, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Жмеринка Подільська відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.