Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Здолбунів-Південний - PROIZD™. Купити залізничні квитки Здолбунів-Південний онлайн.
Допомога онлайн

Станція Здолбунів-Південний

Відкрито продаж квитків на новорічні свята

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
19:48
1
хв
19:49
855Л
Київ-Пасажирський Рівне
Рівне
21:04
1
хв
21:05
856Л
Рівне Шепетівка
Шепетівка
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Здолбунів Південний в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Здолбунів Південний може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Здолбунів Південний, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 2 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 855Л прибуває на залізничний вокзал Здолбунів Південний о 19:48:00, робить зупинку на 1 хвилин та відправляється в 19:49:00. Найбільш пізній 856Л прибуває о 21:04:00, робить зупинку на 1 хвилин і відправляється о 21:05:00. Середній час зупинки поїзда - приблизно 1 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Здолбунів Південний, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Здолбунів Південний відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.