Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Володимир-Волинський - PROIZD™. Купити залізничні квитки Володимир-Волинський онлайн.
Допомога онлайн

Станція Володимир-Волинський

Відкрито продаж квитків на 3 місяці вперед

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
01:33
6
хв
01:39
141К
Київ-Пасажирський Львів
Львів
0
хв
142Ш
Маневичі Полтава Київська
Полтава Київська
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Володимир Волинський в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Володимир Волинський може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Володимир Волинський, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 2 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 2 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 141К прибуває на залізничний вокзал Володимир Волинський о 01:33:00, робить зупинку на 6 хвилин та відправляється в 01:39:00. Найбільш пізній 141К прибуває о 01:33:00, робить зупинку на 6 хвилин і відправляється о 01:39:00. Середній час зупинки поїзда - приблизно 3 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Володимир Волинський, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Володимир Волинський відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.