Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Верхньодніпровськ - PROIZD™. Купити залізничні квитки Верхньодніпровськ онлайн.
Допомога онлайн

Станція Верхньодніпровськ

Відкрито продаж квитків на Новий Рік і Різдво

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
15:17
2
хв
15:19
041П
Дніпро-Головний Трускавець
Трускавець
08:20
2
хв
08:22
042Л
Трускавець Дніпро-Головний
Дніпро-Головний
0
хв
092Ш
Миколаїв Пас Краматорськ
Краматорськ
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Верхньодніпровськ в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Верхньодніпровськ може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Верхньодніпровськ, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 3 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 3 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 042Л прибуває на залізничний вокзал Верхньодніпровськ о 08:20:00, робить зупинку на 2 хвилин та відправляється в 08:22:00. Найбільш пізній 041П прибуває о 15:17:00, робить зупинку на 2 хвилин і відправляється о 15:19:00. Середній час зупинки поїзда - приблизно 1 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Верхньодніпровськ, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Верхньодніпровськ відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.