Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Верхний Баскунчак - PROIZD™. Купити залізничні квитки Верхний Баскунчак онлайн.

Станція Верхний Баскунчак

Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потягів залізничного вокзалу Верхний Баскунчак

Номер потягуСтанція відправленняЧас прибуттяЧас зупинкиЧас відправленняКінцева станція
055Щ Баку-Пасс00:3200:1000:42Москва Курская

Місцерозсташування станції Верхний Баскунчак

На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Верхний Баскунчак в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Верхний Баскунчак може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Верхний Баскунчак, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 1 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 055Щ прибуває на залізничний вокзал Верхний Баскунчак о 00:32, робить зупинку на 10 хвилин та відправляється в 00:42. Найбільш пізній 055Щ прибуває о 00:32, робить зупинку на 10 хвилин і відправляється о 00:42. Середній час зупинки поїзда - приблизно 10 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Верхний Баскунчак, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Верхний Баскунчак відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.