Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Верхний Баскунчак - PROIZD™. Купити залізничні квитки Верхний Баскунчак онлайн.
Допомога онлайн

Станція Верхний Баскунчак

Відкрито продаж квитків на Новий Рік і Різдво

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
00:32
10
хв
00:42
055Щ
Баку-Пасс Москва Курская
Москва Курская
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Верхний Баскунчак в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Верхний Баскунчак може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Верхний Баскунчак, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 1 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 055Щ прибуває на залізничний вокзал Верхний Баскунчак о 00:32, робить зупинку на 10 хвилин та відправляється в 00:42. Найбільш пізній 055Щ прибуває о 00:32, робить зупинку на 10 хвилин і відправляється о 00:42. Середній час зупинки поїзда - приблизно 10 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Верхний Баскунчак, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Верхний Баскунчак відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.