Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Рокитне-Волинське - PROIZD™. Купити залізничні квитки Рокитне-Волинське онлайн.
Допомога онлайн

Станція Рокитне-Волинське

Відкрито продаж квитків на новорічні свята

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
22:14
-3
хв
22:17
142Л
Львів Бахмут
Бахмут
20:40
-2
хв
20:42
142П
Бахмут Львів
Львів
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Рокитне Волинське в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Рокитне Волинське може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Рокитне Волинське, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 2 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 2 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 142П прибуває на залізничний вокзал Рокитне Волинське о 20:40:00, робить зупинку на -2 хвилин та відправляється в 20:42:00. Найбільш пізній 142Л прибуває о 22:14:00, робить зупинку на -3 хвилин і відправляється о 22:17:00. Середній час зупинки поїзда - приблизно -3 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Рокитне Волинське, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Рокитне Волинське відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.