Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Рокитне-Волинське - PROIZD™. Купити залізничні квитки Рокитне-Волинське онлайн.
Допомога онлайн

Станція Рокитне-Волинське

Відкрито продаж квитків на Новий Рік і Різдво

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
20:37
2
хв
20:39
141К
Київ-Пасажирський Львів
Львів
22:18
-4
хв
22:22
142Ш
Маневичі Полтава Київська
Полтава Київська
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Рокитне Волинське в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Рокитне Волинське може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Рокитне Волинське, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 2 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 2 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 141К прибуває на залізничний вокзал Рокитне Волинське о 20:37:00, робить зупинку на 2 хвилин та відправляється в 20:39:00. Найбільш пізній 142Ш прибуває о 22:18:00, робить зупинку на -4 хвилин і відправляється о 22:22:00. Середній час зупинки поїзда - приблизно -1 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Рокитне Волинське, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Рокитне Волинське відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.