Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Радьківські Піски - PROIZD™. Купити залізничні квитки Радьківські Піски онлайн.
Допомога онлайн

Станція Радьківські Піски

Відкрито продаж квитків на Новий Рік і Різдво

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
01:44
2
хв
01:46
409О
Харків-Пас Лисичанськ
Лисичанськ
01:39
2
хв
01:41
610П
Лисичанськ Харків-Пас
Харків-Пас
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Радьківські Піски в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Радьківські Піски може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Радьківські Піски, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 2 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 610П прибуває на залізничний вокзал Радьківські Піски о 01:39:00, робить зупинку на 2 хвилин та відправляється в 01:41:00. Найбільш пізній 409О прибуває о 01:44, робить зупинку на 2 хвилин і відправляється о 01:46. Середній час зупинки поїзда - приблизно 2 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Радьківські Піски, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Радьківські Піски відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.