Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Радьківські Піски - PROIZD™. Купити залізничні квитки Радьківські Піски онлайн.
Допомога онлайн

Станція Радьківські Піски

Відкрито продаж квитків на новорічні свята

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
01:44
2
хв
01:46
409О
Харків-Пас Лисичанськ
Лисичанськ
01:39
2
хв
01:41
610П
Лисичанськ Харків-Пас
Харків-Пас
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Радьківські Піски в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Радьківські Піски може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Радьківські Піски, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 2 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 610П прибуває на залізничний вокзал Радьківські Піски о 01:39:00, робить зупинку на 2 хвилин та відправляється в 01:41:00. Найбільш пізній 409О прибуває о 01:44, робить зупинку на 2 хвилин і відправляється о 01:46. Середній час зупинки поїзда - приблизно 2 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Радьківські Піски, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Радьківські Піски відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.