Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Переддонбасівська - PROIZD™. Купити залізничні квитки Переддонбасівська онлайн.
Допомога онлайн

Станція Переддонбасівська

Відкрито продаж квитків на новорічні свята

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
01:59
2
хв
02:01
409О
Харків-Пас Лисичанськ
Лисичанськ
01:24
2
хв
01:26
610П
Лисичанськ Харків-Пас
Харків-Пас
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Переддонбасівська в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Переддонбасівська може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Переддонбасівська, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 2 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 610П прибуває на залізничний вокзал Переддонбасівська о 01:24:00, робить зупинку на 2 хвилин та відправляється в 01:26:00. Найбільш пізній 409О прибуває о 01:59, робить зупинку на 2 хвилин і відправляється о 02:01. Середній час зупинки поїзда - приблизно 2 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Переддонбасівська, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Переддонбасівська відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.