Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Переддонбасівська - PROIZD™. Купити залізничні квитки Переддонбасівська онлайн.
Допомога онлайн

Станція Переддонбасівська

Відкрито продаж квитків на Новий Рік і Різдво

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
01:59
2
хв
02:01
409О
Харків-Пас Лисичанськ
Лисичанськ
01:24
2
хв
01:26
610П
Лисичанськ Харків-Пас
Харків-Пас
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Переддонбасівська в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Переддонбасівська може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Переддонбасівська, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 2 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 610П прибуває на залізничний вокзал Переддонбасівська о 01:24:00, робить зупинку на 2 хвилин та відправляється в 01:26:00. Найбільш пізній 409О прибуває о 01:59, робить зупинку на 2 хвилин і відправляється о 02:01. Середній час зупинки поїзда - приблизно 2 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Переддонбасівська, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Переддонбасівська відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.