Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Миколаїв-Дністровський - PROIZD™. Купити залізничні квитки Миколаїв-Дністровський онлайн.

Станція Миколаїв-Дністровський

Звідки?
Куди?
Коли?

Розклад руху потягів залізничного вокзалу Миколаїв-Дністровський

Номер потягуСтанція відправленняЧас прибуттяЧас зупинкиЧас відправленняКінцева станція
828Д Мукачеве19:5700:0219:59Львів
827Д Львів07:5500:0207:57Мукачеве

Місцерозсташування станції Миколаїв-Дністровський

На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Миколаїв-Дністровський в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Миколаїв-Дністровський може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Миколаїв-Дністровський, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 2 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 827Д прибуває на залізничний вокзал Миколаїв-Дністровський о 07:55, робить зупинку на 2 хвилин та відправляється в 07:57. Найбільш пізній 828Д прибуває о 19:57, робить зупинку на 2 хвилин і відправляється о 19:59. Середній час зупинки поїзда - приблизно 2 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Миколаїв-Дністровський, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Миколаїв-Дністровський відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.