Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Мала Перещепинська - PROIZD™. Купити залізничні квитки Мала Перещепинська онлайн.
Допомога онлайн

Станція Мала Перещепинська

У зв'язку з великим навантаженням сайт працює повільно

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
23:11
2
хв
23:13
375О
Харків-Пас Херсон
Херсон
06:33
2
хв
06:35
375Ш
Херсон Харків-Пас
Харків-Пас
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Мала Перещепинська в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Мала Перещепинська може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Мала Перещепинська, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 2 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 375Ш прибуває на залізничний вокзал Мала Перещепинська о 06:33:00, робить зупинку на 2 хвилин та відправляється в 06:35:00. Найбільш пізній 375О прибуває о 23:11:00, робить зупинку на 2 хвилин і відправляється о 23:13:00. Середній час зупинки поїзда - приблизно 2 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Мала Перещепинська, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Мала Перещепинська відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.