Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Березовиця-Острів - PROIZD™. Купити залізничні квитки Березовиця-Острів онлайн.
Допомога онлайн

Станція Березовиця-Острів

У зв'язку з великим навантаженням сайт працює повільно

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
14:34
0
хв
14:34
357К
Київ-Пасажирський Рахів
Рахів
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Березовиця-Острів в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Березовиця-Острів може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Березовиця-Острів, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 1 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд прибуває на залізничний вокзал Березовиця-Острів о 24:00, робить зупинку на 0 хвилин та відправляється в 24:00. Найбільш пізній прибуває о 00:00, робить зупинку на 0 хвилин і відправляється о 00:00. Середній час зупинки поїзда - приблизно 0 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Березовиця-Острів, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Березовиця-Острів відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.