Розклад руху поїздів залізничного вокзалу Александро-Невская - PROIZD™. Купити залізничні квитки Александро-Невская онлайн.
Допомога онлайн

Станція Александро-Невская

Відкрито продаж квитків на Новий Рік і Різдво

Звідки?
Куди?
Оберіть дату
Розклад потягів
Потяг
Маршрут
Станція відправлення
Час прибуття
Час зупинки
Час відправлення
Станція прибуття
0
хв
036С
Адлер Санкт-Петербург-Главн.
Санкт-Петербург-Главн.
06:23
7
хв
06:30
126Э
Москва Казанская Новороссийск
Новороссийск
10:42
2
хв
10:44
143С
Кисловодск Москва Казанская
Москва Казанская
На нашому сервісі PROIZD™ кожен бажаючий завжди зможе швидко і без клопоту придбати залізничні квитки Александро Невская в плацкарт, купе чи спальний вагон. Адміністрація нашого сайту попереджає, що розклад руху поїздів Александро Невская може періодично змінюватися, тому ми рекомендуємо завчасно перевіряти наявність і час відправлення потягів потрібного вам напрямку.
Через станцію Александро Невская, на сьогоднішній день, проїжджає в середньому 3 поїздів, з них 0 поїздів категорії Інтерсіті та 0 швидких потяги. Більшість поїздів приїжджає в першій половині дня. Найраніший поїзд 126Э прибуває на залізничний вокзал Александро Невская о 06:23:00, робить зупинку на 7 хвилин та відправляється в 06:30:00. Найбільш пізній 143С прибуває о 10:42:00, робить зупинку на 2 хвилин і відправляється о 10:44:00. Середній час зупинки поїзда - приблизно 3 хвилин. Деякі з потягів, що проходять через Александро Невская, не курсують щодня, а мають особливий графік руху. Попередній продаж квитків на поїзд в Александро Невская відкривається за 45 днів. Якщо ви хочете вибрати кращі місця, то варто потурбуватися про їх придбання заздалегідь.