Купи свій залізничний квиток онлайн
Дрокия – Конотоп
Відкрито продаж квитків до свята 8 березня
Щоб купити залізничний квиток Дрокия Конотоп онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Дрокия і Конотоп, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.
Відстань між станціями - 1577 км, найшвидший потяг №047Щ долає її за 29:48 годин. Найповільніший потяг - №341Ь - проходить її за 32:44 годин. Всього курсує така кількість потягів: 2 між станціями Дрокия і Конотоп. Наразі найбільш ранній потяг №047Щ відправляється о 10:50:00 ранку, а найбільш пізній - №341Ь - о 20:40:00.
Продаж залізничних квитків на потяги між Дрокия і Конотоп починається за 45 днів.Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менше вільних місць.