proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Городенко-Завод Київ-Пасажирський

Переглянути зворотній напрямок Київ-Пасажирський Городенко-Завод
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

358Л РахівКиїв-Пасажирський

Фірмовий

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 358Л Рахів - Київ-Пасажирський
Електронний квиток Електронний квиток - це документ, який вам не потрібно обмінювати в касах. З ним Ви можете підійти прямо до свого потяга для посадки
Закрити маршрут

12:30

12:32

час подорожі

06:22

Рахів Київ-Пасажирський

Маршрут потяга 358Л

Щоб купити залізничний квиток Городенко-Завод Київ-Пасажирський онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Городенко-Завод Київ-Пасажирський, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 665 км, найшвидший потяг №358Л долає її за 12:32 годин. Найповільніший потяг - №358Л - проходить її за 12:32 годин. Всього між станціями Городенко-Завод и Київ-Пасажирський курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №358Л відправляється о 17:50 ранку, а найбільш пізній - №358Л - о 17:50.

Продаж квитків Городенко-Завод Київ-Пасажирський відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.