proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Краматорськ Харків-Пас

Переглянути зворотній напрямок Харків-Пас Краматорськ
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

124Д КостянтинівкаКиїв-Пасажирський

Звичайний

Пасажирський Швидкий

Потяг № 124Д Костянтинівка - Київ-Пасажирський
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

17:39

03:57

час подорожі

08:16

Костянтинівка Київ-Пасажирський

Маршрут потяга 124Д

Щоб купити залізничний квиток Краматорськ Харків-Пас онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Краматорськ Харків-Пас, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 222 км, найшвидший потяг №124Д долає її за 3:57 годин. Найповільніший потяг - №124Д - проходить її за 3:57 годин. Всього між станціями Краматорськ и Харків-Пас курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №124Д відправляється о 18:17 ранку, а найбільш пізній - №124Д - о 18:17.

Продаж квитків Краматорськ Харків-Пас відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.