proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Новоолексіївка Харків-Пас

Переглянути зворотній напрямок Харків-Пас Новоолексіївка
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

082П НовоолексіївкаХарків-Пас

Фірмовий

Пасажирський Швидкий

Потяг № 082П Новоолексіївка - Харків-Пас
Електронний квиток Електронний квиток - це документ, який вам не потрібно обмінювати в касах. З ним Ви можете підійти прямо до свого потяга для посадки
Закрити маршрут

21:54

08:01

час подорожі

05:55

Новоолексіївка Харків-Пас

Маршрут потяга 082П

Щоб купити залізничний квиток Новоолексіївка Харків-Пас онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Новоолексіївка Харків-Пас, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 530 км, найшвидший потяг №082П долає її за 8:01 годин. Найповільніший потяг - №082П - проходить її за 8:01 годин. Всього між станціями Новоолексіївка и Харків-Пас курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №082П відправляється о 21:54 ранку, а найбільш пізній - №082П - о 21:54.

Продаж квитків Новоолексіївка Харків-Пас відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.