proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Одеса-Головна Москва Киевская

Переглянути зворотній напрямок Москва Киевская Одеса-Головна
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

024Ш Одеса-ГоловнаМосква Киевская

Звичайний

Пасажирський Швидкий

Потяг № 024Ш Одеса-Головна - Москва Киевская
Електронний квиток Електронний квиток - це документ, який вам не потрібно обмінювати в касах. З ним Ви можете підійти прямо до свого потяга для посадки
Закрити маршрут

15:51

23:23

час подорожі

15:14

Одеса-Головна Москва Киевская

Маршрут потяга 024Ш

Щоб купити залізничний квиток Одеса-Головна Москва Киевская онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Одеса-Головна Москва Киевская, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 1 527 км, найшвидший потяг №024Ш долає її за 23:23 годин. Найповільніший потяг - №024Ш - проходить її за 23:23 годин. Всього між станціями Одеса-Головна и Москва Киевская курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №024Ш відправляється о 15:51 ранку, а найбільш пізній - №024Ш - о 15:51.

Продаж квитків Одеса-Головна Москва Киевская відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.