proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Харків-Пас Минск-Пассажирский

Переглянути зворотній напрямок Минск-Пассажирский Харків-Пас
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

100Д Запоріжжя 1Минск-Пассажирский

Звичайний

Пасажирський Швидкий

Потяг № 100Д Запоріжжя 1 - Минск-Пассажирский
Електронний квиток Електронний квиток - це документ, який вам не потрібно обмінювати в касах. З ним Ви можете підійти прямо до свого потяга для посадки
Закрити маршрут

01:01

18:00

час подорожі

00:10

Запоріжжя 1 Минск-Пассажирский

Маршрут потяга 100Д

Щоб купити залізничний квиток Харків-Пас Минск-Пассажирский онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Харків-Пас Минск-Пассажирский, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 847 км, найшвидший потяг №100Д долає її за 18:00 годин. Найповільніший потяг - №100Д - проходить її за 18:00 годин. Всього між станціями Харків-Пас и Минск-Пассажирский курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №100Д відправляється о 06:10 ранку, а найбільш пізній - №100Д - о 06:10.

Продаж квитків Харків-Пас Минск-Пассажирский відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.