proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Селищанський Вінниця

Переглянути зворотній напрямок Вінниця Селищанський
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

828Л ЖмеринкаКиїв-Пасажирський

Електропоїзд підвищеної комфортності

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 828Л Жмеринка - Київ-Пасажирський
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

05:57

00:22

час подорожі

11:31

Жмеринка Київ-Пасажирський

Маршрут потяга 828Л

Щоб купити залізничний квиток Селищанський Вінниця онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Селищанський Вінниця, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 22 км, найшвидший потяг №828Л долає її за 0:22 годин. Найповільніший потяг - №828Л - проходить її за 0:22 годин. Всього між станціями Селищанський и Вінниця курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №828Л відправляється о 06:37:00 ранку, а найбільш пізній - №828Л - о 06:37:00.

Продаж квитків Селищанський Вінниця відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.