proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Селищанський Вінниця

Переглянути зворотній напрямок Вінниця Селищанський
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

828Л ЖмеринкаКиїв-Пасажирський

Електропоїзд підвищеної комфортності

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 828Л Жмеринка - Київ-Пасажирський
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

06:05

00:24

час подорожі

11:18

Жмеринка Київ-Пасажирський

Маршрут потяга 828Л

Щоб купити залізничний квиток Селищанський Вінниця онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Селищанський Вінниця, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 22 км, найшвидший потяг №828Л долає її за 0:24 годин. Найповільніший потяг - №828Л - проходить її за 0:24 годин. Всього між станціями Селищанський и Вінниця курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №828Л відправляється о 06:42 ранку, а найбільш пізній - №828Л - о 06:42.

Продаж квитків Селищанський Вінниця відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.