proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Хоробичі Запоріжжя 1

Переглянути зворотній напрямок Запоріжжя 1 Хоробичі
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

100Ф Минск-ПассажирскийЗапоріжжя 1

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 100Ф Минск-Пассажирский - Запоріжжя 1
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

07:44

14:53

час подорожі

05:59

Минск-Пассажирский Запоріжжя 1

Маршрут потяга 100Ф

Щоб купити залізничний квиток Хоробичі Запоріжжя 1 онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Хоробичі Запоріжжя 1, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 812 км, найшвидший потяг №100Ф долає її за 14:53 годин. Найповільніший потяг - №100Ф - проходить її за 14:53 годин. Всього між станціями Хоробичі и Запоріжжя 1 курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №100Ф відправляється о 15:06 ранку, а найбільш пізній - №100Ф - о 15:06.

Продаж квитків Хоробичі Запоріжжя 1 відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.