proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Радулин Сагайдак

Переглянути зворотній напрямок Сагайдак Радулин
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

132Л ЛьвівХарків-Пас

Фірмовий

Пасажирський Швидкий

Потяг № 132Л Львів - Харків-Пас
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

17:40

09:41

час подорожі

13:55

Львів Харків-Пас

Маршрут потяга 132Л

Щоб купити залізничний квиток Радулин Сагайдак онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Радулин Сагайдак, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 562 км, найшвидший потяг №132Л долає її за 9:41 годин. Найповільніший потяг - №132Л - проходить її за 9:41 годин. Всього між станціями Радулин и Сагайдак курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №132Л відправляється о 23:50 ранку, а найбільш пізній - №132Л - о 23:50.

Продаж квитків Радулин Сагайдак відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.