proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Радулин Сагайдак

Переглянути зворотній напрямок Сагайдак Радулин
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

132Л ЛьвівХарків-Пас

Фірмовий

Пасажирський Швидкий

Потяг № 132Л Львів - Харків-Пас
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

17:40

09:41

час подорожі

13:55

Львів Харків-Пас

Маршрут потяга 132Л

Щоб купити залізничний квиток Радулин Сагайдак онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Радулин Сагайдак, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 562 км, найшвидший потяг №132Л долає її за 9:41 годин. Найповільніший потяг - №132Л - проходить її за 9:41 годин. Всього між станціями Радулин и Сагайдак курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №132Л відправляється о 23:50 ранку, а найбільш пізній - №132Л - о 23:50.

Продаж квитків Радулин Сагайдак відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.