proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Шахунья Таловая

Переглянути зворотній напрямок Таловая Шахунья
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

309С ВоркутаАдлер

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 309С Воркута - Адлер
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

12:05

24:15

час подорожі

05:06

Воркута Адлер

Маршрут потяга 309С

Щоб купити залізничний квиток Шахунья Таловая онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Шахунья Таловая, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 1 204 км, найшвидший потяг №309С долає її за 24:15 годин. Найповільніший потяг - №309С - проходить її за 24:15 годин. Всього між станціями Шахунья и Таловая курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №309С відправляється о 00:47 ранку, а найбільш пізній - №309С - о 00:47.

Продаж квитків Шахунья Таловая відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.