Залізничні квитки Валуйки → Куп'янськ Вузловий PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Валуйки Куп'янськ Вузловий

Переглянути зворотній напрямок
Куп'янськ Вузловий Валуйки
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

369Щ Баку-Пасс — Київ-Пасажирський

Пасажирський Звичайний

Популярність

1.50

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

01:35

25г 42м

11:46

,
,
Баку-Пасс
Київ-Пасажирський

Маршрут потяга 369Щ

Щоб купити залізничний квиток Валуйки Куп'янськ Вузловий онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Валуйки Куп'янськ Вузловий, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 76 км, найшвидший потяг №369Щ долає її за 1:42 годин. Найповільніший потяг - №369Щ - проходить її за 1:42 годин. Всього між станціями Валуйки и Куп'янськ Вузловий курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №369Щ відправляється о 21:30:00 ранку, а найбільш пізній - №369Щ - о 21:30:00.

Продаж квитків Валуйки Куп'янськ Вузловий відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.