Залізничні квитки Чернянка → Старый Оскол PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Чернянка Старый Оскол

Переглянути зворотній напрямок
Старый Оскол Чернянка
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

556В Валуйки — Старый-Оскол

Пасажирський

Звичайний

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

Популярність

1.50

15:15

Вівторок

11 квітня

25:10

час подорожі

19:00

Вівторок

11 квітня

Валуйки
Старый-Оскол

Маршрут потяга 556В

Щоб купити залізничний квиток Чернянка Старый Оскол онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Чернянка Старый Оскол, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 45 км, найшвидший потяг №556В долає її за 1:10 годин. Найповільніший потяг - №556В - проходить її за 1:10 годин. Всього між станціями Чернянка и Старый Оскол курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №556В відправляється о 17:50 ранку, а найбільш пізній - №556В - о 17:50.

Продаж квитків Чернянка Старый Оскол відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.