Залізничні квитки Старый Оскол → Касторная-Новая PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Старый Оскол Касторная-Новая

Переглянути зворотній напрямок
Касторная-Новая Старый Оскол
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

124В Белгород — Новосибирск-Главный

Пасажирський Звичайний

Популярність

1.50

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

09:10

25г 3м

06:02

,
,
Белгород
Новосибирск-Главный

Маршрут потяга 124В

Щоб купити залізничний квиток Старый Оскол Касторная-Новая онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Старый Оскол Касторная-Новая, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 65 км, найшвидший потяг №124В долає її за 1:03 годин. Найповільніший потяг - №124В - проходить її за 1:03 годин. Всього між станціями Старый Оскол и Касторная-Новая курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №124В відправляється о 13:25:00 ранку, а найбільш пізній - №124В - о 13:25:00.

Продаж квитків Старый Оскол Касторная-Новая відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.