Залізничні квитки Ярославль-Главный → Архангельск Город PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Ярославль-Главный Архангельск Город

Переглянути зворотній напрямок
Архангельск Город Ярославль-Главный
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

134Б Минск-Пассажирский — Архангельск-Город

Пасажирський

Звичайний

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

Популярність

1.50

16:22

14:51

час подорожі

00:25

Минск-Пассажирский
Архангельск-Город

Маршрут потяга 134Б

Щоб купити залізничний квиток Ярославль-Главный Архангельск Город онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Ярославль-Главный Архангельск Город, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 852 км, найшвидший потяг №134Б долає її за 14:51 годин. Найповільніший потяг - №134Б - проходить її за 14:51 годин. Всього між станціями Ярославль-Главный и Архангельск Город курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №134Б відправляється о 09:34:00 ранку, а найбільш пізній - №134Б - о 09:34:00.

Продаж квитків Ярославль-Главный Архангельск Город відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.