Залізничні квитки Бологое-Московское → Мичуринск-Ворон PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Бологое-Московское Мичуринск-Ворон

Переглянути зворотній напрямок
Мичуринск-Ворон Бологое-Московское
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

035А Санкт-Петербург-Главн. — Адлер

Пасажирський Звичайний

Популярність

1.50

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

20:25

33г 31м

09:55

,
,
Санкт-Петербург-Главн.
Адлер

Маршрут потяга 035А

Щоб купити залізничний квиток Бологое-Московское Мичуринск-Ворон онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Бологое-Московское Мичуринск-Ворон, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 746 км, найшвидший потяг №035А долає її за 9:31 годин. Найповільніший потяг - №035А - проходить її за 9:31 годин. Всього між станціями Бологое-Московское и Мичуринск-Ворон курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №035А відправляється о 00:16:00 ранку, а найбільш пізній - №035А - о 00:16:00.

Продаж квитків Бологое-Московское Мичуринск-Ворон відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.