Залізничні квитки Батецкая → Санкт-Петербург-Витеб. PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Батецкая Санкт-Петербург-Витеб.

Переглянути зворотній напрямок
Санкт-Петербург-Витеб. Батецкая
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

058Б Гродно — Санкт-Петербург-Витеб.

Пасажирський Звичайний

Популярність

1.50

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

17:33

26г 34м

15:25

15 квітня, Сб
16 квітня, Нд
Гродно
Санкт-Петербург-Витеб.

Маршрут потяга 058Б

Щоб купити залізничний квиток Батецкая Санкт-Петербург-Витеб. онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Батецкая Санкт-Петербург-Витеб., хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 147 км, найшвидший потяг №058Б долає її за 2:34 годин. Найповільніший потяг - №058Б - проходить її за 2:34 годин. Всього між станціями Батецкая и Санкт-Петербург-Витеб. курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №058Б відправляється о 12:51 ранку, а найбільш пізній - №058Б - о 12:51.

Продаж квитків Батецкая Санкт-Петербург-Витеб. відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.