Залізничні квитки Новосокольники → Светлогорск-На-Березин PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Новосокольники Светлогорск-На-Березин

Переглянути зворотній напрямок
Светлогорск-На-Березин Новосокольники
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

061Ь Санкт-Петербург-Витеб. — Кишинэу

Пасажирський

Звичайний

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

Популярність

1.50

20:40

32:11

час подорожі

07:46

Санкт-Петербург-Витеб.
Кишинэу

Маршрут потяга 061Ь

Щоб купити залізничний квиток Новосокольники Светлогорск-На-Березин онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Новосокольники Светлогорск-На-Березин, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 471 км, найшвидший потяг №061Ь долає її за 8:11 годин. Найповільніший потяг - №061Ь - проходить її за 8:11 годин. Всього між станціями Новосокольники и Светлогорск-На-Березин курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №061Ь відправляється о 03:21:00 ранку, а найбільш пізній - №061Ь - о 03:21:00.

Продаж квитків Новосокольники Светлогорск-На-Березин відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.