Залізничні квитки Новосокольники → Батецкая PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Новосокольники Батецкая

Переглянути зворотній напрямок
Батецкая Новосокольники
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

058Б Гродно — Санкт-Петербург-Витеб.

Пасажирський

Звичайний

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

Популярність

1.50

17:33

Субота

15 квітня

28:27

час подорожі

15:25

Неділя

16 квітня

Гродно
Санкт-Петербург-Витеб.

Маршрут потяга 058Б

Щоб купити залізничний квиток Новосокольники Батецкая онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Новосокольники Батецкая, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 274 км, найшвидший потяг №058Б долає її за 4:27 годин. Найповільніший потяг - №058Б - проходить її за 4:27 годин. Всього між станціями Новосокольники и Батецкая курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №058Б відправляється о 08:22 ранку, а найбільш пізній - №058Б - о 08:22.

Продаж квитків Новосокольники Батецкая відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.