Залізничні квитки Санкт-Петербург-Витеб. → Калинковичи PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Санкт-Петербург-Витеб. Калинковичи

Переглянути зворотній напрямок
Калинковичи Санкт-Петербург-Витеб.
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

061Ь Санкт-Петербург-Витеб. — Кишинэу

Пасажирський

Звичайний

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

Популярність

1.50

20:40

15:49

час подорожі

07:46

Санкт-Петербург-Витеб.
Кишинэу

Маршрут потяга 061Ь

Щоб купити залізничний квиток Санкт-Петербург-Витеб. Калинковичи онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Санкт-Петербург-Витеб. Калинковичи, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 954 км, найшвидший потяг №061Ь долає її за 15:49 годин. Найповільніший потяг - №061Ь - проходить її за 15:49 годин. Всього між станціями Санкт-Петербург-Витеб. и Калинковичи курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №061Ь відправляється о 20:40:00 ранку, а найбільш пізній - №061Ь - о 20:40:00.

Продаж квитків Санкт-Петербург-Витеб. Калинковичи відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.