Залізничні квитки Козловка → Минск-Пассажирский PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Козловка Минск-Пассажирский

Переглянути зворотній напрямок
Минск-Пассажирский Козловка
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

360С Адлер — Калининград-Пасс-Южный

Пасажирський

Звичайний

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

Популярність

1.50

21:01

18:43

час подорожі

08:39

Адлер
Калининград-Пасс-Южный

Маршрут потяга 360С

Щоб купити залізничний квиток Козловка Минск-Пассажирский онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Козловка Минск-Пассажирский, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 2350 км, найшвидший потяг №360С долає її за 48:22 годин. Найповільніший потяг - №360С - проходить її за 48:22 годин. Всього між станціями Козловка и Минск-Пассажирский курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №360С відправляється о ранку, а найбільш пізній - №360С - о .

Продаж квитків Козловка Минск-Пассажирский відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.