Залізничні квитки Сафоново → Минск-Пассажирский PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Сафоново Минск-Пассажирский

Переглянути зворотній напрямок
Минск-Пассажирский Сафоново
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

095Б Москва-Белорусская — Брест-Центральный

Пасажирський Звичайний

Популярність

1.50

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

20:30

30г 46м

13:29

,
,
Москва-Белорусская
Брест-Центральный

Маршрут потяга 095Б

Щоб купити залізничний квиток Сафоново Минск-Пассажирский онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Сафоново Минск-Пассажирский, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 433 км, найшвидший потяг №095Б долає її за 6:46 годин. Найповільніший потяг - №095Б - проходить її за 6:46 годин. Всього між станціями Сафоново и Минск-Пассажирский курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №095Б відправляється о 01:07:00 ранку, а найбільш пізній - №095Б - о 01:07:00.

Продаж квитків Сафоново Минск-Пассажирский відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.