Залізничні квитки Брянск-Льговский → Київ-Пасажирський PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Брянск-Льговский Київ-Пасажирський

Переглянути зворотній напрямок
Київ-Пасажирський Брянск-Льговский
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

055М Москва-Киевская — Хмельницький

Швидкий Звичайний

Популярність

1.50

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

17:43

6г 16м

12:22

,
,
Москва-Киевская
Хмельницький

Маршрут потяга 055М

Щоб купити залізничний квиток Брянск-Льговский Київ-Пасажирський онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Брянск-Льговский Київ-Пасажирський, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 477 км, найшвидший потяг №055М долає її за 6:16 годин. Найповільніший потяг - №055М - проходить її за 6:16 годин. Всього між станціями Брянск-Льговский и Київ-Пасажирський курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №055М відправляється о 23:22:00 ранку, а найбільш пізній - №055М - о 23:22:00.

Продаж квитків Брянск-Льговский Київ-Пасажирський відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.