Залізничні квитки Смоленск Центральный → Ярцево PROIZD™ – продаж квитків на потяг.

Купи свій залізничний квиток онлайн
Смоленск Центральный Ярцево

Переглянути зворотній напрямок
Ярцево Смоленск Центральный
Звідки?
Куди?
Коли?
Результати: 1

096Б Брест-Центральный — Москва-Белорусская

Пасажирський

Звичайний

Квиток відкладеного друку

Квиток відкладеного друку

Це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касі на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга

Популярність

1.50

23:53

24:46

час подорожі

16:01

Брест-Центральный
Москва-Белорусская

Маршрут потяга 096Б

Щоб купити залізничний квиток Смоленск Центральный Ярцево онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Смоленск Центральный Ярцево, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 63 км, найшвидший потяг №096Б долає її за 0:46 годин. Найповільніший потяг - №096Б - проходить її за 0:46 годин. Всього між станціями Смоленск Центральный и Ярцево курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №096Б відправляється о 10:11:00 ранку, а найбільш пізній - №096Б - о 10:11:00.

Продаж квитків Смоленск Центральный Ярцево відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.