proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Белорусская Нижний Новгород-Московский

Переглянути зворотній напрямок Нижний Новгород-Московский Москва Белорусская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

104Б Брест-ЦентральныйНовосибирск-Главный

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 104Б Брест-Центральный - Новосибирск-Главный
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

11:42

06:23

час подорожі

08:18

Брест-Центральный Новосибирск-Главный

Маршрут потяга 104Б

Щоб купити залізничний квиток Москва Белорусская Нижний Новгород-Московский онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Белорусская Нижний Новгород-Московский, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 453 км, найшвидший потяг №104Б долає її за 6:23 годин. Найповільніший потяг - №104Б - проходить її за 6:23 годин. Всього між станціями Москва Белорусская и Нижний Новгород-Московский курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №104Б відправляється о 03:35 ранку, а найбільш пізній - №104Б - о 03:35.

Продаж квитків Москва Белорусская Нижний Новгород-Московский відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.