proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Белорусская Данилов

Переглянути зворотній напрямок Данилов Москва Белорусская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Результати: 1

134Б Минск-ПассажирскийАрхангельск Город

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 134Б Минск-Пассажирский - Архангельск Город
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

16:22

07:04

час подорожі

00:25

Минск-Пассажирский Архангельск Город

Маршрут потяга 134Б

Щоб купити залізничний квиток Москва Белорусская Данилов онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Белорусская Данилов, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 399 км, найшвидший потяг №134Б долає її за 7:04 годин. Найповільніший потяг - №134Б - проходить її за 7:04 годин. Всього між станціями Москва Белорусская и Данилов курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №134Б відправляється о 03:35 ранку, а найбільш пізній - №134Б - о 03:35.

Продаж квитків Москва Белорусская Данилов відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.