proizd-logo

Купи свій залізничний квиток онлайн
Москва Белорусская Данилов

Переглянути зворотній напрямок Данилов Москва Белорусская
Введіть станцію відправлення Введіть станцію прибуття Виберіть дату відправлення
Звідки?
Куди?
Коли?

Будь ласка, спробуйте пошук за сусідніми датами:
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів
Потягів:
Немає потягів

Немає підключення до Інтернету

Результати: 1

134Б Минск-ПассажирскийАрхангельск Город

Звичайний

Пасажирський Пасажирський

Потяг № 134Б Минск-Пассажирский - Архангельск Город
Квиток відкладеного друку Квиток відкладеного друку - це документ, який потрібно роздрукувати після бронювання та обміняти його в касах на будь-якій залізничній станції не пізніше, ніж за 15 хвилин до відправлення потяга
Закрити маршрут

16:22

07:04

час подорожі

00:25

Минск-Пассажирский Архангельск Город

Маршрут потяга 134Б

Щоб купити залізничний квиток Москва Белорусская Данилов онлайн на сайті proizd.ua, перш за все, потрібно уточнити дату поїздки. Якщо Ви зайшли на сайт лише з метою дізнатися розклад потягів Москва Белорусская Данилов, хочемо нагадати, що він періодично змінюється, тому радимо перевіряти наявність потягів.

Відстань між станціями - 399 км, найшвидший потяг №134Б долає її за 7:04 годин. Найповільніший потяг - №134Б - проходить її за 7:04 годин. Всього між станціями Москва Белорусская и Данилов курсує така кількість потягів: 1. Наразі найбільш ранній потяг №134Б відправляється о 03:35 ранку, а найбільш пізній - №134Б - о 03:35.

Продаж квитків Москва Белорусская Данилов відкривається за 45 днів. Чим раніше Ви вирішите купити квиток на потяг, тим більше у Вас шансів обрати кращі місця. Чим ближче до дати відправлення, тим менша кількість вільних місць.